Türkçe (tr-TR)

+90 505 994 2348

:
:
 • Dalaman Araç Kiralama
  Dalaman Araç Kiralama
 • Dalaman Car Hire
  Dalaman Car Hire

  Dalaman Car Hire

 • Dalaman Lakos koyu
  Dalaman Lakos koyu
 • Dalaman Rent a Car
  Dalaman Rent a Car

   Dalaman Havalimanı Transfer

 • Hyundai Accent Blue
  Hyundai Accent Blue

Kiralamanız ile birlikte ücretsiz

 • Sınırsız Kilometre
  Sınırsız Kilometre
 • Hasar Sigortası
  Hasar Sigortası
 • İkinci Sürücü
  İkinci Sürücü
 • 24 Saat Yol Yardım
  24 Saat Yol Yardım
 • Hırsızlık Sigortası
  Hırsızlık Sigortası
 • KDV
  KDV

Tatil yapmak için araştırma yaptınız ve karar veremediniz mi? Bodrum ve Kuşadası gibi Ritüel olan bölgelerden sıkılanlar için huzurlu, sakin ve bakir bir yer mi istiyorsunuz? Siz değerli Müşterilerimize tavsiyelerimiz olacak; Dalaman havalimanına inmeden önce gideceğiniz yeri ya da yerleri yakın olan diğer noktalarıda araştırarak gelmenizi tavsiye ederiz. Dalaman Havalimanı Araç kiralama yaparsanız dilediğiniz şekilde istediğiniz saatte gezme olasılığınız yükselecektir. Muğla gezilecek yerler başlıca şöyledir;

 Fethiye de gezilecek yerler:  Fethiye Kalesi, Kelebekler Vadisi, Kaya köy, Kabak koyu, Patara Antik Kenti, Oniki Adalar, Gemiler Adası, Cennet Koyu, Katrancı Koyu, Likya Yolu, Şövalye Adası, Telmessos Kaya Mezarları, Çalış Plajı, Karaot Kumsalı, Kadyanda Antik Kenti, Göbün Koyu, Kral Amyntasın Mezarı, Saklıkent Kanyonu. Ula / Akyaka-Gökova da gezilecek yerler: Azmak Nehri, Gökova Körfezi, Çınar Plajı, Akbük Koyu, Küfre Koyu, İngiliz Koyu. Marmaris de gezilecek yerler : Boncuk Koyu, Saklı Göl ,  Marmaris Kalesi,  Gebekse Koyu, Dirsekbükü Koyu, Cennet Adası, Dirsekbükü Koyu, Hisarönü Koyu, Barlar Sokağı, Kleopatra Plajı, Yalancı Boğaz, Turunç Koyu, Amos Antik Kenti, İnbükü Koyu, Selimiye, Orhaniye, Boynuzbükü,Bozburun, Dişlice Adası, Çiftlik Koyu, Turgut Şelalesi. Köyceğiz de gezilecek yerler: Sultaniye Kaplıcaları, Ekincik Koyu. Ortaca da gezilecek yerler: İztuzu Plajı, Dalyan Gölü, Yuvarlakçay. Datça da gezilecek yerler: Körmen Limanı, Apollon Tapınağı, Emel Sayın Koyu, Çatı Koyu, Aktur, Knidos Antik Kenti, Taşlık Plajı,

GÜNCEL ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.!

     Dalaman Havalimanın da ulaşım için Taksi, Belediye servisi(muttaş), Havaş gibi seçeneklerin yanı sıra hizmetimiz olan VIP Transfer seçenekleri sizleri bekliyor.  Arkadaşlarınız ile ya da Aileniz ile hem tatil yapıp hem dilediğiniz şekilde zaman dilimlerinde boğulmadan Tatilin tadını çıkartmak isterseniz Dalaman Araç kiralama servisimizden yararlanabilirsiniz. Araç filomuzda bulunan taşıtları görmek  için rezervasyon bölümünde kiralama yapılan bölümü doldurarak görebilirsiniz. 2004 yılında başladığımız Dalaman rent a car piyasasında emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü personellerimiz ile isteğinize bağlı olarak Ekonomik Rent a Car hizmetimizin yansıra lüks araba kiralama olanağıda sağlıyoruz.

Dalaman havalimanın da Araç kiralama yapan değerli müşterilerimiz rezervasyonunuzu lütfen yazılı olarak mesaj, e-mail gibi rezervasyonunuzun onaylandığına dair bir yazılı belgenizin olmasını tavsiye ederiz.

DALAMAN HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA  ŞARTLARI ( KOŞULLARI )

Araç teslimi ve kullanım aşamasında dikkat etmeniz gereken başlıca kurallar aşağıda ki gibidir.

1.       Rent a Car firmalarından Araç kiralayacak olan kişinin yaşının minimum 22 yaşında ve en az 2 yıllık ehliyeti olması gerekmektedir.

2.       Ekstra şoförün bazı Araç kiralama firmaların da ücretsiz bazılarında ise ekstra olarak ücrete tabi tutulduğunu belirtmek isteriz. Lütfen rezervasyon yaptıracağınız araç kiralama firmasına sorunuz.

3.       Dalaman Araç kiralama firmalarında araçların Rent a car kaskolarının karşılamadığı müşterinin isteğine bağlı olarak ekstra sigorta satın alarak full  yaptırabilirsiniz.

4.       Dalaman Araç kiralama Firmaları lokal ve kurumsal olarak ayırt edebileceğimiz Araç kiralama Firmaları bulunmaktadır. Lokal firmalar kurumsal firmalara göre daha uygun fiyata araba kiralama işlemi yapabilirsiniz.

5.       Kiralık araba ile yada araçla kaza yatığınız zaman dikkat etmeniz gerekenler; Kontrat üstünde ki kiracılardan birinin olması şartı, Alkol almamış olması gerekmekte aksi taktirde Oto Kiralayan kişi tarafından masraflar alınır.

 

Dalaman Havalimanı Araç Kiralaman Fiyatları:

Dalaman rent a car Fiyatları benzinli, dizel, otomatik ve lüks araç olarak adlandırılmaktadır.  Araç kiralama fiyatları sezonun yoğunluğuna ve araç kiralam gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. www.rentcarturkey.com web sitemizden güncel fiyatları görebilirsiniz. Genel olarak fiyatlar sezonun zayıf olduğu dönemlerde 75 TL. ile Haftalık benzinli araç kiralayabilirsiniz. Dalaman araç kiralama İsteyen müşterilerimiz ortalama 80 TL. 110 TL. arasında değişmektedir.

 

 GÜNCEL ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.!

Benzinli
Araçlarımız

 • FIAT EGEA ( AUTO ) Benzinli
  Devam
 • Ford Fiesta Benzinli
  Başlangıç TL 96.00
  Devam
 • Hyundai i20 ( AUTO ) Benzinli
  Başlangıç TL 97.00
  Devam